MEIST

Sinu supervõime kliendisuhete
loomisel ja kasvatamisel

Maailm on täis potentsiaalseid kliente, – nad veel isegi ei tea, kui väga nad Sind vajavad.

Fontakti kangelased otsivad need kliendid Sinu jaoks üles kasvõi maa alt või maa pealt; luubi, võrgu ja võlukepi abiga.

Sorime andmemassides, et leida üles õiged huvilised, võrgutame neid täppistehnoloogia kavala abiga ja lõpuks võlume müügivihjeid lojaalseteks klientideks. Mis tahes keeles, mis tahes riigis, me lendame kohale.

Olgu see Sinu otseteeks klientide taevasse.

326m €

suurem käive meie klientidel

15 aastat

kogemust B2B müügis

239 000

isikuga kontakteerume igal aastal

Fontakti lugu

Kiiremini, kõrgemale,
kaugemale!

Fontakt on Eesti vanim B2B müügi- ja turundusagentuur, mis sai alguse kahe noore ja entusiastliku müügimehe, Siimu ja Rene ambitsioonidest. Nad leidsid, et kui kaks meest suudavad mägesid liigutada kliendi jaoks, suudavad nad maailma areenile viia ka enda ettevõtte.

Plaanid said teoks. Endisest Klienditoest sai 2021. aastal Fontakt, sest vanad kingad jäid aja jooksul väikseks. Uus bränd Fontakt esindab juba globaalset B2B müügiagentuuri.

Meie toetava katuse all on pea 100 müügiprofessionaali ligi 40 riigis. Oleme oma tiimi lõputu pühendumise üle väga uhked – nemad ongi meie tõelised superkangelased.

Keskendume ka nutikamale tööle ja kasutame abina tehnoloogia uusimaid tööriistu. Meie töö hõlmab nüüd kogu kliendisuhte elukaart, mahukate andmebaaside loomisest lepinguteni välja.


Meie äri on kasvatada Sinu äri – koos lähme kiiremini, kõrgemale, kaugemale!

Fontakt
Nõukogu

Tutvu ka meie meeskonna teiste kangelastega.

Heiti Hääl

Alexela asutaja ja suuromanik. Alexela Groupi kuuluvad ettevõtted, mis tegutsevad kolmes ärivaldkonnas – energeetika, kinnisvara ja metallitööstus.

Erle Laak-Sepp

Ekspress Meedia pikaaegne finantsjuht ja juhatuse liige. Enam kui 300 töötajaga on Ekspress Meedia üks Eesti suurimaid meediakontserne, mis koondab Eesti meediamaastiku ajalehtede ja ajakirjade lipulaevu.

Veiko Meos

Juhtinud varasemalt üle 20 aasta Krediidiinfo tegemisi Eestis. Täna pühendub Euroopa andmekaitse reformile ja selle rakendamisele Eestis.

Ettevõtete logod saab alla laadida siit.

Meediale

Fontakt OÜ on ärikliendimüügi agentuur, mille tegevus tugineb tehnoloogial, andmetel ja müügiinimestel. Agentuur arendab ja loob ärikliendisuhteid üle kogu maailma.

Oleme arendanud enam kui 1000 ettevõtte müügitegevust nii Eestis kui välismaal. Meie klientideks on Alexela, Compensa, Ekspress Grupp, Rahmqvist, Schneider Electric ja mitmed teised suuremad ja väiksemad ettevõtted.

Ettevõte toimib 2007. aastast alates, sellega on seotud üle 50 inimese ja Fontakti eestlastest omanikud tegutsevad ettevõtte juhtimises aktiivselt.