Müügimehe multitööriist.
Supervõimed Sinu taskus

Maailma esimene “tark-mees-taskus” telefoniäpp aitab kasvatada sinu müügitulemusi läbi kiirema kliendiga kontakteerumise. Oled algaja või proff, vahet pole – äpp aitab sul saada edukamaks!

Enam ei pea ise kliente otsima

314 135

ettevõtet, kelle seast valida

438 555

vastutavat isikut

75 600

kokku lepitud kohtumist aastas

Fontakt annab Sulle supervõimed

Leia kiirelt kliente

Info kõigi Eesti ettevõtete kohta, mis uueneb vähemalt kord kuus. Näed ettevõtte põhiandmeid ja Sulle huvipakkuvaid lisaandmeid.

Õiged vastutajad

Enamus ettevõtete kohta on näha erinevate tegevuste eest vastutavad isikud nagu tegevjuhid, omanikud, samuti müügi, IT, turunduse, finantside, sõidukipargi, ekspordi jm selliste alade eest vastutajad

Helista kohe õigele isikule

Leides endale sobiva ettevõtte, saad kohe seejärel helistada just selle ala kontaktisikule, kellega sealt ettevõttest rääkida soovid.

Kohtumised klientidega

Kui Sul ei õnnestu kohe kontakti luua või Sa ei soovi ise edasise kokkuleppimiseks helistada, siis anna sellest meile teada ning Fontakti superkangelased lepivad Sulle kohtumise kokku.

Nõuanded ja nipid

Anname Sulle supervõimed, et saaksid olla müües edukam kui teised. Supervõimega kaasneb ka vastutus, seega õpetame Sind neid ka õigesti kasutama.

Peagi lisaks ka palju muud…

Hakkame Fontakti sotsiaalmeedia kontodel järjest avaldama meie müügiäpi erinevaid funktsionaalsusi, mis aitavad Sinu müügitööd tulemuslikumaks muuta.

Kuidas saan endale supervõimed?

Fontakti telefoniäpp valmib juba käesoleval aastal, aga saad olla esimene kellele sellest teada anname. Vajuta nupule “Ootan valmimist” ning saad igakuiselt meie superkirja, kus räägime telefoniäpist ning jagame väga häid soovitusi müügitulemuste kasvatamiseks.

 

Põhipakett

SOOVITATUD

Superpakett

Erilahendus

Funktsioonid
Ettevõtete otsing ja baasinfo
Kõnede tegemine kontaktidele
Ettevõtete detailne info
Kohtumiskutsete edastamine
Tehisintellekt soovitab ettevõtteid
Eesmärgid ja nende täitumine
Sünkroonimine Outlook kalendriga
Erinevate listide haldamine
API liidestusvõimalus
Kasutajakontode haldamine
Igakuised kokkulepitud kohtumised
Erisoovid teie vajadustele vastavalt

Miks
soovitame

Kes ei oleks saanud spämmi oma postkasti või pidanud vastu võtma kehva müügikõne? Fontakti äpi peamiseks missiooniks on aidata kasutajal saada kontakti just õige ala vastutava isikuga õigest ettevõttest, kellega ta tõesti kontakti soovib saada. Ja teha seda nii, et kontakteeritava isiku jaoks tunduks protsess meeldivana.

Siim Salme

Fontakt tegevjuht

Kulutasin varem päris palju aega klientide otsimisele ning keeruline oli kätte saada õigeid otsustajaid. Fontakti puhul mulle meeldib, et see töö on minu eest tehtud ning leian kiirelt sobiva ettevõtte ning näen, kes on otsustajad ja saan neile kohe mobiilile helistada; või kui soovin, lepitakse minu eest mulle kohtumine kokku.

Madis Sõnajalg

Müügidirektor, Oixio AS

Fontakti tiimi näol oleme leidnud endale professionaalse ja pikaajalise partneri. Mitme aasta jooksul lihvitud koostöö tulemusena jõuavad meieni kindlustusteenusest huvitatud kliendid, millega säästame oluliselt oma aega ja ressurssi. Fontakt töötab edukalt meie müügiosakonna käepikendusena.

Tiia Prööm

Turundusjuht, Compensa

Tänu Fontakti andmebaasidele, tehnoloogiale ja spetsialistidele müüb Alexela enam kui 30 miljonit liitrit kütust aastas enam.

Heiti Hääl

Nõukogu liige, Alexela AS

Section background

Anname Sulle teada esimesena äpi valmimisest.